Přeskočit na obsah

Otryskávací boxy na klíč

Naše společnost vyvíjí technologie tryskacích boxů prvotřídní kvality. Dimenzujeme je na základě požadavků a potřeb našich zákazníků. Projektujeme je i jako komplexní celek, včetne kompresorových stanic a rozvodu stlačeného vzduchu. Tryskací boxy realizujeme na klíč, včetně souvisejících stavebních prací. Dodáváme také abrazivní materiály v rozmanité škále sortimentu dle potřeb a typu otryskávání. Servisní služby zajištujeme ze středisek Most, Brno a Ostrava. Naše vývojové a testovací centrum se nachází v Mostě – Komořanech.

01

Lakovny na klíč

Projektujeme velkokapacitní lakovny a lakovací boxy s nízkými pořizovacími náklady, minimálním stavebním zásahem do objektu a přijatelnými provozními náklady. Realizujeme jejich výstavbu na klíč, včetně stavebních prací a vybavení nejmodernější aplikační technikou dle potřeb a přání zákazníka. Servis a údržbu lakovacích boxů zajištujeme ze středisek Most, Brno a Ostrava. Naše vývojové a testovací centrum se nachází v Mostě – Komořanech.

02

Kompresorové stanice

Naše společnost vyvíjí a dodává kompletní technologie kompresorových stanic včetně zařízení pro distribuci stlačeného vzduchu. Dimenzujeme je na základe požadavků a potřeb každého zákazníka a možnostem jeho výrobního zázemí. Dodávky realizujeme na klíč, včetně souvisejících stavebních prací. Servisní služby zajištujeme ze středisek Most, Brno a Ostrava. Naše vývojové a testovací centrum se nachází v Mostě – Komořanech.

03

Mobilní recyklační a filtrační zařízení

Společnost CORROTECH ENGINEERING s.r.o. vyvíjí a dodává technologie mobilních recyklačních zařízení kovového abraziva a filtračních zařízení vzduchu. Dodávky technologií dimenzujeme a realizujeme na klíč, včetně souvysejících dodávek dalšího potřebného vybavení. Servisní služby těchto zařízení zajištujeme ze středisek Most, Brno a Ostrava. Naše vývojové a testovací centrum se nachází v Mostě – Komořanech.

04