Přeskočit na obsah

Aplikace nátěrových hmot

Naše společnost nabízí antikorozní servis založený na využití technologií pomocí aplikace průmyslových nátěrů. Provádíme dílenské aplikace ve vlasních provozech či aplikace v samotném místě určení. Používáme aplikační metody a technologie s nejmodernějším vybavením. Náš tým disponuje bezkonkurenční odbornou znalosti v oblasti aplikace průmyslových nátěrových hmot pro technologická zařízení, betonové povrchy a ocelové konstrukce. Disponujeme rozsáhlým a specifický sortimentem nátěrových systémů a aplikačních postupů. Provádíme přípravu povrchu a aplikaci nátěrových hmot i jako výškové práce s přístupem z lana.

01

Aplikace speciálních hmot a kompozitů

Jako jediná v regionu nabízí naše společnost pokročilý antikorozní servis CORROCOAT a REZORECT, založený na využití řady špičkových technologií kompozitů se skleněnými mikrovločkami. Provádíme speciální dílenské aplikace ve vlasních provozech či aplikace v samotném místě určení. Používáme unikátní aplikační metody a technologie s nejmodernějším vybavením. Náš tým disponuje bezkonkurenční odbornou znalosti v oblasti aplikace speciálních nátěrových hmot pro nejtěžší provozní zatížení. Disponujeme rozsáhlým a specifický sortimentem unikátních nátěrových systémů a aplikačních postupů.

02

Laminace a výroba forem

Máme bohaté zkušenosti s implementací laminační výztuže v nátěrových systémech, která výrazně prodlužuje životnost kritických částí aplikovaných konstrukcí v extrémním provozním zatížení. Aplikace laminační techniky jako součást nátěrového systému vyžaduje maximální odbornost a zkušenosti pro zajištění její dlouhodobé spolehlivé funkčnosti. Disponujeme rozsáhlým a specifický sortimentem unikátních nátěrových systémů na bázi speciálních kompozitů se skleněnými mikrovločkami v kombinaci s vytmelováním a laminačními technikami pro extra ochranu kritické infrastruktury. Do našeho portfolia práce s laminací spadá i modelování a výroba forem.

03

Renovace poškozených povrchů

Engineering ve spojení s antikorozní ochranou. Provádíme profesionální opravy, repase a servis čerpadel, armatur a pomocných komponentů všech tvarů a velikostí. Disponujeme kompletním reverzním inženýrstvím ve vlastních, specializovaných provozech, širokým rozsahem materiálů vedoucích ke zvýšení výkonnosti samotného zařízení (obnova hřídelí, dynamické vyvážení, apod.). Nabízíme vysoce kvalitní a odborný servis spojený s údržbou a renovací inženýrských zařízení pomocí kompozitních hmot vedoucí ke zkrácení nákladných odstávek a více než 50 % pořizovacích nákladů. Kombinací vysoce účinných kompozitních materiálů a zkušeností ve strojírenství nám dávají jedinečnou možnost mít navrch při boji proti korozi.

04

Aplikace žárových nástřiků

Zajištění kvality a trvanlivosti povrchové úpravy začíná u pečlivého výběru nejvhodnější metody a typu povlakového materiálu vzhledem k náročnosti a agresivitě provozních podmínek. Nabízíme možnost využití technologie pokročilého modulárního systému stříkání kyslíkem a acetylenem, pro žárové nástřiky široké škály slitin a dalších materiálů při ochraně či renovaci nejrůznějších mechanických komponent. Řada slitin poskytuje vynikající odolnost proti opotřebení od tření kovu o kov, korozi, oděru až po erozi. Naše zařízení CastoDyn DS 8000 umožňuje žárový nástřik aplikovat i na komplikované vnitřní otvory nebo pro díly se složitou geometrií.

05