Přeskočit na obsah

Protikorozní ochrana vnitřních a vnějších částí sterilační nádoby

Příprava povrchu

Odmaštění, omytí tlakovou vodou, abrazivní otryskání na stupeň čistoty Sa 2½, profil drsnosti ISO komparátor – Medium G.

Aplikace hmot

Aplikované produkty (vnitřní nátěr):
CORROTHANE XT

Aplikované nátěrové systémy (vnitřní nátěr):
NS-1 = 1 200 μm DFT

Aplikované produkty (vnější nátěr):
HEMPADUR FAST DRY 17410; HEMPATHANE FAST DRY 55750

Aplikované nátěrové systémy (vnější nátěr):
NS-2 = 160 μm DFT

CORROTECH ENGINEERING s.r.o. poskytuje vysoce odborné služby v oboru přípravy povrchů a aplikací speciálních nátěrových systémů pro ty nejnáročnější zátěžová prostředí a rozličná průmyslová zařízení. Vinylesterová nátěrová hmota POLYGLASS VE plněná speciálními skleněnými mikrovločkami je ideální volbou dlouhodobé protikorozní ochrany vnitřních částí výrobního zařízení, která ochrání substrát ocelové konstrukce před vlivy koroze. Projekt zahrnoval i aplikaci korozní ochrany vnějších částí zařízení pomocí nátěrového systému HEMPEL.

CORROCOAT úspěšně bojuje s korozí už více než 45 let. Používá inovační strojní inženýrství kombinované s antikorozní technologií, která zajišťuje dlouhodobou ochranu jak pro nová, tak i poškozená zařízení. Využívá speciální kompozitní a strukturní nátěry ve spojení s technickými postupy s cílem individuálně řešit problémy s korozí. Díky zaměření na kvalitu jsou postupy renovací osvědčenou, cenově efektivní zbraní, která umožňuje dlouhodobě vítězit v boji s korozí.