Přeskočit na obsah

Lokální opravy poškozeného nátěru kolena komína

Příprava povrchu

Odmaštění, omytí tlakovou vodou, odstranění poškozeného nátěru z defektních lokalit, abrazivní otryskání na stupeň čistoty Sa 2½, profil drsnosti ISO komparátor – Medium G.

Aplikace hmot

Aplikované produkty:
POLYGLASS PPA; CORROFILL VE; POLYGLASS VE HA

Aplikované nátěrové systémy:
NS1 = 1 600 μm DFT

Aplikovaný substrát:
Vnitřní část kouřovodu a kolena komínu; Uhlíková ocel; 5 m²

Procedury:

  • odstranění poškozeného nátěru z defektních lokalit
  • dekontaminace vizuálně neidentifikovatelných nečistot
  • příprava povrchu dle ISO 8501-2 na stupeň čistoty P Sa 3
  • aplikace základové nátěrové hmoty POLYGLASS PPA
  • aplikace výplňové hmoty CORROFILL VE
  • aplikace korozní bariéry POLYGLASS VE HA
  • provedení příslušných zkoušek kvality dle PKZ

CORROTECH ENGINEERING s.r.o. poskytuje vysoce odborné služby v oboru přípravy povrchů a aplikací speciálních nátěrových systémů pro ty nejnáročnější zátěžová prostředí a rozličná průmyslová zařízení. Vinylesterový nátěrový systém CORROCOAT POLYGLASS VE či produktová řada CORROGLASS 600 Series, obojí plněno speciálními skleněnými mikrovločkami, je ideální volbou pro aplikaci lokálních oprav a následnou výkonnou protikorozní ochranu vnitřních částí zařízení
v těžkých provozech energetického průmyslu.

CORROCOAT úspěšně bojuje s korozí už více než 45 let. Používá inovační strojní inženýrství kombinované s antikorozní technologií, která zajišťuje dlouhodobou ochranu jak pro nová, tak i poškozená zařízení. Využívá speciální kompozitní a strukturní nátěry ve spojení s technickými postupy s cílem individuálně řešit problémy s korozí. Díky zaměření na kvalitu jsou postupy renovací osvědčenou, cenově efektivní zbraní, která umožňuje dlouhodobě vítězit v boji s korozí.