Přeskočit na obsah

Elektroizolace a protikorozní ochrana ocelových nosníků a betonové podlahy

Příprava povrchu

Odstranění nečistot a dílenského nátěru, Mechanická příprava betonu pro aplikaci nátěrových hmot, dekontaminace nečistot a prachu, příprava povrchu dle ISO 8501-1 na stupeň čistoty Sa 2½ (ocel).

Aplikace hmot

Aplikované produkty:
POLYGLASS PPA; POLYGLASS VEF, POLYGLASS VE HA

Aplikované nátěrové systémy:
CNS-1 = 1 500 μm DFT

Aplikovaný substrát:
Ocelové nosníky a betonová podlaha; Uhlíková ocel, beton; 120 m²

Procedury:

  • odstranění nečistot a dílenského nátěru
  • mechanická příprava betonu pro aplikaci nátěrových hmot
  • dekontaminace od nečistot
  • příprava povrchu dle ISO 8501-1 na stupeň čistoty Sa 2½ (ocel)
  • penetrace betonové podlahy pomocí POLYGLASS PPA
  • aplikace korozní bariéry POLYGLASS VEF
  • provedení příslušných zkoušek kvality dle PKZ

CORROTECH ENGINEERING s.r.o. poskytuje vysoce odborné služby v oboru přípravy povrchů a aplikací speciálních nátěrových systémů pro ty nejnáročnější zátěžová prostředí a rozličná průmyslová zařízení. Vinylesterový nátěrový systém POLYGLASS VE plněný speciálními skleněnými mikrovločkami je ideální volbou dlouhodobé protikorozní ochrany vnitřních částí skladovacích nádrží na chemikálie, který ochrání substrát ocelové konstrukce před vlivy koroze.

CORROCOAT úspěšně bojuje s korozí už více než 45 let. Používá inovační strojní inženýrství kombinované s antikorozní technologií, která zajišťuje dlouhodobou ochranu jak pro nová, tak i poškozená zařízení. Využívá speciální kompozitní a strukturní nátěry ve spojení s technickými postupy s cílem individuálně řešit problémy s korozí. Díky zaměření na kvalitu jsou postupy renovací osvědčenou, cenově efektivní zbraní, která umožňuje dlouhodobě vítězit v boji s korozí.